Kolęda 2018 cz.3\

Poniedziałek 15.01.2018    15.00 1\Nad Strumieniem,Średzka 66-50

                                                            2\Średzka 3-43

                                                            3\Średzka 4-48

Wtorek 16.01.2018             15.00  1\Kilińskiego

                                                            2\ Szymańskiego,Kościelna

                                                            3\Skałowo 1-17

Środa 17.01.2018                 15.00 1\Skałowo pozostałe numery

                                                            2\Sokolniki Gwiazdowskie lewa strona

                                                                od końca

                                                              3\Sokolniki Gwiazdowskie prawa strona

                                                                  od końca

Kolęda 2018 cz.4\

Czwartek 18.01.2018              15.00 1\Dworcowa 2,3,4a,b,c,7-10

                                                               2\Dworcowa 11-18,19-29

                                                               3\Rynek 1-13,Świerkowskich ,Ogrodowa

Piątek 19.01.2018                    15.00 1\Rynek 15-19 ,Warszawska 1-13 \prawa

                                                                 I lewa strona \

                                                                 2\Piasta 1-21

                                                                 3\Piasta 2\1-24\

Sobota 20.01.2018                    13.00 1\Piasta 3\1-32\

                                                                 2\Piasta 4 \1-42\

Niedziela 21.01.2018                 14.00 1\Piasta 6\1-24\

                                                                  2\Wielkopolska 25-1

Poniedziałek 22.01.2018            15.00 1\Wielkopolska 2-26

                                                                        2\Mazurska ,Lubuska ,Śląska

                                                                       3\Mazowiecka,Kujawska ,Krakowska

Wtorek 23.01.2018                      15.00 1\Pomorska ,Warmińska

                                                                     2\Półwiejska 2-34,Paderewskiego

                                                                     3\Półwiejska 5-17 nieparzyste ,Rolna

Środa 24.01.2018                         15.00 1\Półwiejska 62-40

                                                                    2\Lotników ,Rycerska

                                                                    3\Partyzantów blok 1 ,2-6

 

Kolęda 2018 cz.5\

Czwartek 25.01.2018                   15.00 1\Wojska Polskiego parzyste ,Półwiejska   3a\A,B,C,D\

                                                                      2\Wojska Polskiego nieparzyste ,  

                                                                         Półwiejska 3a\E,F,G\

                                                                       3\Kosynierów nieparzyste

Piątek 26.01.2018                        15.00 1\Kosynierów parzyste ,Karłowicza

                                                                    2\Warzywna,Wieniawskiego

                                                                    3\Chopina parzyste

Sobota 27.01.2018                        13.00 1\Chopina nieparzyste

                                                                      2\Moniuszki nieparzyste

Niedziela 28.01.2018                     14.00 1\Moniuszki parzyste

Poniedziałek 29.01.2018               15.00 1\Nowowiejskiego,Kurpińskiego

                                                                      2\Izdebno –Pieprzyk,Glinka Duchowna

                                                                       Górna ,Słowackiego 1-18

Wtorek 30.01.2018                         15.00 1\Działki na Glince –Cegielnia ,Glinka

                                                                        Ul.Ogródkowa

                                                                       2\Ogródki działkowe ul.Gruntowa ,

                                                                          Glinka ul.Słowackiego 20,22

Środa 31.01.2018                             15.00 1\Poznańska 1-11,22-2

                                                                        2\Poznańska 13-41

Czwartek 1.02.2018                          15.00 1\Poznańska 50-98

                                                                         2\Poznańska 43-93,100-116