Intencje Mszalne 20-30.05.2017r.

 

Sobota 20.5

07.00 +Eugenię Mariana Knopkiewicz \c.Mirki\

18.00 +Zbigniewa  Pelagię Stanisława Skorlińskich Stanisławę Jana Mariana Cielaszyków + z rodz.

                                            

 Niedziela 21 Maja  2017

07.30 +Radosława Wasiaka \m.ul.Moniuszki\

09.00 +Władysława Kostenckiego  

10.30 +Marię Stanisława Szopów +Andrzeja \córki\

12.00 +Mariannę 9r.ś.Zygmunta Borowskich Helenę Ignacego Banachów Mariana Kaczmarka Ewelinę Tomasza Szurkowskich + z rodz.

18.00  z ok.14 ur.Jarka i Jasia  

 

Poniedziałek, 22.5

07.00 +Stanisława Kucharskiego \córki\

11.00  Msza św.z udziałem  Kapłanów rocznik 1990

18.00   +Helenę Kędziora \wnuczek Beaty i Moniki z r.\

 

Wtorek, 23.5

07.00 +Ireneusza Gałeckiego\Przybyłów Mikołajczaków \

18.00 +Konrada Stachowiaka \żony z synem\

 

Środa,24.5

07.00  za Parafian

18.00 +Piotra Górniaka \Krzysztofa z r.\

 

Czwartek,25.5

07.00 +Krystynę Marcina  Łukasza  Paulinę Nowak Wihelmine Benato

18.00 +Cecylię Szczepana Stanisławę Stanisława Ryszarda Korczów Jadwigę Stanisława Nowaków Mariannę Floriana Tylińskich Magdalenę Witaszak Mieczysława Karalusa + zrodz.

                               

Piątek, 26.5

07.00 +za dusze w czyśćcu cierpiące  

18.00 +Helenę Kędziora \wnuczki Małgorzaty z r.\

                                                  

 Sobota 27 .5  

07.00 +Czesława Adamskiego 24 r.ś.Adamskich Blończkowskich Paradowskich Zofię Wiśniewską

18.00 +Grzesiaków Dębskich

 

Niedziela 28 Maja  2017

07.30 +Czesława Kreczkowskiego

09.00 +Włodzimierza  Kazimierza Izydorczyk + Ochowiaków   Marciniaków

10.30 +Mirosławę Szczepaniak

12.00 +Anastazję Antoniego Adama Maciejewskich Renatę Gumną Aurelię Jeżewską \siostry Danuty z r.\

18.00 +Monikę Macioszek \Anny Wojciecha Pogorzelskich\

 

Poniedziałek 29.05

07.00 +Ireneusza Gałeckiego \chrześniaka Arkadiusza z r.\

18.00 +Fernanda Henniga 11 r.ś.

 

Wtorek 30.05

07.00 +Stanisława Kucharskiego \koleżeństwa syna z pracy\

18.00 +Sylwestra Kraskę 1 r.ś.

 

Środa 31.05

07.00 +Władysława Piechowiaka \m.Sokolnik\

18.00 +Monikę Macioszek \Marii Bastian z r.\\katecheza chrzcielna \

 

Czwartek 01.06

07.00 +Ireneusza Gałeckiego \Waligórskich\

18.00 +Stefana Gołaskiego 2r.ś.

 

Piątek 02.06

07.00 +Stanisława Kucharskiego\dyr,grona naucz.prac.SP Dominowo\

18.00 +Ryszarda Lechera 16 r.ś.+ z rodz.

 

Sobota 03.06

07.00 +Helenę Kędziora \siostry Mieczysławy z synem\

14.30  50 r.śl.Elżbieta Zenon Musioł  o\k

18.00  1\+Radosława Wasiaka \kolegów z kl.Zawodowej\

            2\ +Bolesława Sieińskiego \żony\