13 sierpnia 2017

Niedziela XIX Zwykła

1. We wtorek przypada Uroczystość Wniebowzięcia NMP , Msze św.8.00,10.00,12.00,18.00\z obrzędem błogosławieństwa ziół i kwiatów.\Składka w tym dniu przed kościołem na Caritas Archidiecezjalną .

2. W środę Nowenna do MBNP na Mszy św. o 18.00 ,zapraszam do składania kartek z prośbami i podziękowaniami .

3. W każdy czwartek od 17.00-18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu  w int.powołań do służby w Kościele.

4.Przypominam o prolongacie miejsca na cmentarzu po 20 latach. Brak zainteresowania  oznacza przeznaczenie miejsca na nowy pochówek.

5.W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominamy :pon.św.Maksymiliana  ,wt.św.Dominika ,czw.św.Jacka ,pt.bł.Sancji Szymkowiak

6. Dzisiejsza  składka przed kościołem przeznaczona na Kul,Wt UAM i szkoły katolickie .Polecamy to dzieło ofiarności Parafian.