15  kwiecień  2018

Niedziela III Wielkanocna

1.Nowenna do MBNP środa na Mszy św.o g.18.00.

2.Czwartek od 17.00-18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w int.powołań i powołanych .Serdecznie zapraszamy do modlitwy

3.Przypominam o prolongacie miejsca na cmentarzu po upływie 20 lat ,jeśli jesteśmy zainteresowani ,w przeciwnym razie oznacza to likwidację grobu.

4.Bóg zapłać  rodzinom za daninę diecezjalną ,jednocześnie informujemy tych ,którzy tego obowiązku jeszcze nie spełnili ,koperty na ten cel znajdują się na bocznych ołtarzach.

5.W piątek 20.04.przypada 16 rocznica ingresu do katedry Arcybiskupa  Metropolity. Pamiętajmy w naszych modlitwach o naszym Ordynariuszu.

6.Za tydzień niedziela gospodarcza składka przeznaczona na budowę domu parafialnego .

7.W przyszłą niedzielę  przed kościołem zbierać będziemy ofiarę na Caritas Archidiecezjalną .

8.Prasa katolicka.

9.W pon.na Mszę św. o g.18.00 zapraszamy członków POAK, następnie spotkanie formacyjne o 18.45 w Oratorium na ul. Sikorskiego .