10 grudnia  2017

Niedziela II Adwentu

1.W środę na Mszy św. o godz.18.00 Nowenna do MBNP zapraszamy do składania  naszych próśb i podziękowań.

2.W czwartek 17.00-18.00 Adoracja Najśw.Sakramentu w int.powołań do służby w  Kościele.Zapraszamy do modlitwy.

3.Polecamy prasę :Przewodnik,Gość Niedzielny .

4.W środę w oratorium o godz.16.30 zbiórka wszystkich ministrantów serdecznie zapraszamy.

5.Młodzież zapraszamy do oratorium w ciągu tygodnia od 15.00 .Propozycje spotkań w gablocie ogłoszeń.

6.W tym tygodniu w środę wspominać będziemy św.Łucję,czwartek św.Jana od Krzyża .

7.Odwiedziny chorych ks.Prob, ks.Wik przed świętami 13.12\środa \ od g.7.30, prosimy zgłaszać Te Osoby, które  odwiedzamy tylko przed Świętami.

8.Przeżywamy  Adwent czas radosnego przygotowania na Święta Narodzenia Pańskiego. Roraty dla dorosłych od pon-sb g.6.00 ,dla dzieci pon-pt.g.18.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy.

9.W zakrystii  można  nabywać opłatki oraz świece wigilijne.

10.Dziś przeżywamy dzień modlitwy za Kościół na wschodzie ,za tydzień przed świątynia zbiórka na ten cel.

11.Przed kościołem Siostry  z Fatimy rozprowadzają różance własnoręcznie wykonane.

12.W przyszła niedzielę ministranci przed kościołem rozprowadzać będą sianko.