17 września  2017

Niedziela XXIV Zwykła

1.W środę Nowenna do MBNP na Mszy św. o 18.00 ,zapraszam do składania kartek z prośbami i podziękowaniami .

2.W każdy czwartek od 17.00-18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w int.powołań do służby w Kościele.

3.Zbiórka wszystkich ministrantów w środę o godz.16.3\Oratorium.\   Zapraszamy serdecznie .

4.Dzisiaj o godz.14.00 w Janowie  uroczystość patriotyczna w rocznicę zrzutu broni przez Aliantów połączoną z Mszą św.O godz.13.00 z ul.Dworcowej \przy urzędzie\ wyruszy  autobus .

5.Jutro  święto św.Stanisława Kostki  patrona Polski na Msze św. o godz.18.00 zapraszamy klasy II,III Gimnazjum  oraz kl.VII SP.W tym dniu swoje imieniny obchodzi ks.Arbp.Stanisław Gądecki. Pamiętajmy w naszych modlitwach.

6.W czwartek święto św.Mateusza Ap.

7.Za tydzień niedziela gospodarcza zbierać będziemy na remont zabytków: chrzcielnica ,sakramentalium ,figura św.Jana Nepomucena.