21  maja   2017

Niedziela VI Wielkanocna

1.W poniedziałek o godz.11.00 Msza św.z udziałem Kapłanów rocznik święceń 1990 -serdecznie zapraszmy do wspólnej modlitwy. Biuro parafialne w tym  dniu będzie nieczynne.

2.W środę na Mszy św. o godz.18.00 nowenna do MBNP .Zapraszamy do modlitwy.

3.W czwartek od 17.00-18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w int.powołań do służby w Kościele. W tym dniu w katedrze Poznańskiej Świecenia Kapłańskie ,pamiętajmy w naszych  modlitwach.

4.Bóg zapłać za daninę diecezjalną ,na bocznych ołtarzach są koperty przygotowane na ten cel.

5.Prasa katolicka.

6.Wymienianki półroczne od maja do października można składać w zakrystii bądź w biurze parafialny.

7.W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego .Jest również niedziela gospodarcza składka na Mszach św. przeznaczona na remont chrzcielnicy, sakramentalium ,figury św.Jana Nepomucena .