15 października  2017

Niedziela XXVIII Zwykła

1.W środę Nowenna do MBNP na Mszy św. o 18.00 ,zapraszam do składania kartek z prośbami i podziękowaniami .

2.W każdy czwartek od 17.00-18.00 adoracja Najświętszego Sakramentu w int.powołań do służby w Kościele.

3.Zbiórka wszystkich ministrantów w środę o godz.16.30\Oratorium.\   Zapraszamy serdecznie.

4.W miesiącu październiku zapraszamy do modlitwy różańcowej  dzieci  od pon.-pt.16.30 ,a  młodzież i dorosłych codziennie o 17.30.

5.W  sobotę o godz.11.00.w oratorium na ul.Sikorskiego 15 zapraszamy dzieci  i młodzież do grupy tancerzy Tańców Uwielbienia .

6.Za tydzień niedziela gospodarcza składka przeznaczona na remont zabytków \chrzcielnica,sakramentalium,św.Jan Nepomucen\

7.W tym tygodniu w kalendarzu wspominamy w pon.św.Jadwigi Śląskiej ,,wt.św.Igacego Antiocheńskiego,śr.św.Łukasza ,pt.św.Jana Kantego,sb.Bł.Jakuba Strzemię.

8.W piątek 20.10. przypada  78 rocznica rozstrzelania mieszkańców Kostrzyn oraz z ich okolic .Początek o 17.00 przy Kostrzyniance , następnie przemarsz ulicami miasta na rynek. Zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu upamiętniającym martyrologium naszych Rodaków .